אבני טוף – כעיצוב לגינה

עיצוב גינה הוא אחד מהדברים הכיפיים ביותר שאפשר לעשות. בחירת האדמה, השתילים, עציצים ופרחים. ריהוט הגינה, הנדנדה שתשבו עליה מתחת לכוכבים. ומה לגבי חיפוי וריצוף? אבנים רבות וסלעים יכולים לשמש כרקע לעיצוב הגינה ולא רק כעיצוב אלא גם כחומר מילוי לחללים ושיפועים שאתם מעוניינים למלא ועל הדרך אפשר לעשות אותם מעניינים ומיוחדים.

אבני טוף הן אחד מהאבנים שנהוג להשתמש עבור מגוון עיצובים לגינה. בין אם כ'רצפה' לאורך שבילים מסוימים, בין אם כמילוי לחלל או שיפוע, בין אם לפזר את זה בין העצים או השתילים ועוד רעיונות רבים וטובים.

חברת סלע איתן הינה חברה מובילה בתחומה אשר כפי שניתן לראות באתר משווקת מגוון רחב של מוצרים לרבות דשא סינטטי, אבנים וסלעים מכל מיני סוגים, חיפויי רצפה וקירות ועוד. מהיכרות קצרה עם החברה ניתן לראות כי השילוב בין השירות, למחיר האטרקטיבי מול האיכות הבלתי מתפשרת יש בסלע איתן את השילוב המושלם.

גם בחברת סלע איתן ניתן לקנות אבני טוף במגוון רחב של צבעים וגדלים. טוף הוא אחד מסגנונות האבנים ה'גס' יותר מה שמעניק מראה מאוד טבעי ופראי ופחות מהונדס. אבני טוף לגינה מגיעות בכמה צבעים וניתן לבחור על פי ההעדפה.

לסיכום

כדי ליצור קרש עם חברת סלע איתן ניתן לחייג לטלפון 1-700-701-144 ולברר עוד אודות אבני טוף מחיר ופרטים נוספים.