סוגים שונים של חלוקי נחל

אז חלוקי הנחל הם אחד מסוגי האבנים האהובים עלינו בישראל לריצוף ושילוב בבית ובגינה.

אנחנו רואים מגוון רחב מאוד של סוגי של האבן בין אם זה בחלוקי נחל מבריקים ונוצצים, אטומים ולבנים, בסגנון זברה או עין הנמר המבריק, כמו כן קיימים אבנים דמויי חלוקי נחל אשר מגיעים בצבעים שונים וזוהרים בחושך שניתן להציב במקומות אסטרטגיים בהם לא ניתן לראות בשעות הלילה.

אין ספק כי השוני ביניהן הוא גדול ויש לבחור בקפידה את מה שאנחנו מעדיפים על פי העדפות, עיצוב קיים, תקציב ומה המראה שאנחנו רוצים לשוות לאותו אזור בו נרצה לשלב את האבנים.

כל סוג של חלוקי נחל יתאים למשהו אחר והנטיה בחלוקה גסה היא לקחת את חלוקי הנחל הלבנים הארץ ישראליים לבריכות דגים ובריכות נוי, בעוד את חלוקי הנחל האדומים והחומים האטומים לשילוב ברצפת הגינה, ואת חלוקי הנחל המבריקים המיוחדים ניתן לשלב בריצוף או בעיצוב פנים הבית ושימוש בעיצובים שונים.

חברת סלע איתן הינה חברה מקצועית ומובילה בתחומה אשר מספקת מגוון רחב מאוד של מוצרים דוגמת חלוקי נחל במגוון רחב מאוד של סגנונות כפי שפורטו. ניתן למצוא באתר פירוט אודות כל סוגי חלוקי הנחל.

במידה ואתם מחפשים חלוקי הנחל בשפלה או באזורים אחרים בארץ תוכלו ליצור קשר עם החברה בטלפון 1-700-701-144 ולקבל מידע אודות המוצרים ודרכי ההגעה אל החברה במושב ערוגות.