חלוקי נחל כמוטיב עיצובי בבית – תורת הפאנג שוואי

תורת הפאנג שוואי פרצה לחיינו באזור שנות ה-90' המאוחרות כאשר נודע לנו על הקשר הייחודי שבין הצבעים, העיצוב, המיקום, המראות והתאורה באשר למצב רוחנו, השפעה על הפרנסה, הבריאות והמצב הנפשי שלנו.

אין ספק כי בתים רבים עברו מהפכים תודות לתורת פאנג השוואי ואנשים שהחליטו להפוך למעצבי פנים בהטוויה על פי קויה המנחים של תורת הפאנג שוואי.

חלק מתורת פאנג השוואי מדברת המון על חיבור של טבע, מים ואדמה בתוך הבית שלנו. אנחנו נוטים לעשות הפרדה עמוקה בין הבית לחוץ (קצת כמו המשחק "ים, יבשה") ונוטים לשמור את החוץ בחוץ ואת הפנים בפנים מבלי לערבב בין שני העולמות. יחד עם זאת, באה תורת פאנג השואי ואומרת כי החוץ בהחלט מקומות גם בבית. שילוב של עציצים, מפלי מים קטנים, פעמוני רוח, חלוקי נחל ואבנים נוספות משווים מראה טבעי, נעים, מרגיע ושלו בבית.

בחברת סלע איתן תוכלו למצוא פתרונות רבים לעיצוב הבית בחשיבה מחוץ לקופסא. חלוקי נחל, אבנים וסלעים בגדלים וצבעים שונים יכולים להפוך גם את הבית שלכם לחדשנות עיצובית על פי תורת הפאנג שוואי או סתם על פי הטעם האישי שלכם ולקבל בית טבעי ומרגיע באמצעות חלוקי נחל תל אביב או כל אזור אחר של סלע איתן.

באם אתם מחפשים חלוקי נחל בתל אביב או מכל עיר אחרת, תוכלו ליצור קשר עם החברה ולברר דרכי הגעה אל מושב ערוגות. 1-700-701-144.