מחלוטה לגינה ועוד אפשרויות מילוי ועיצוב

מחלוטה לגינה היא סוג של חצץ לבן שממלא חללים בקרקע בגינות פרטיות וציבוריות. רואים את זה גם במקרים של גני שעשועים וגני ילדים (מה שמחליף בשנים האחרונות את החול ולטובה), וגם כמילוי בחצרות פרטיות כמוטיב עיצובי או פרקטי לטובת שיפועים, מעברים בין מסלעות, מילוי שבילים וסביב ריצוף.

מדובר בסגנון אבנים מאוד ארץ ישראלי שמאוד נפוץ בישראל ואהוב על ידי אנשים רבים. הוא גם מתאים לאקלים ולסגנון הישראלי והוא גם נגיש במיוחד במחיר שלו ולא נחשב כאחד מסוגי האבנים היקרות יותר שיש.

חברת סלע איתן היא חברה מובילה וותיקה בתחומה אשר משווקת מגוון רחב של מוצרים ואבנים, סלעים, דשא סינטטי, חיפויים ועוד עבור גינות וחצרות לכל מיני שימושים.

החברה נמצאת במושב ערוגות ויכולה לסייע לאנשים מכל הארץ למצוא את המוצרים המושלמים עבור הגינה שלהם. מטרת החברה להיות משפחתית ואישית ולסייע לכל אחד לבנות תכנית אישית באשר למוצרים שהוא צריך לגינה שלו מההתחלה ועד הסוף.

כדי ללמוד עוד על מחלוטה לגינה ולברר אודות מחלוטה לגינה מחיר ופרמטרים נוספים תוכלו ליצור -קשר עם חברת סלע איתן. החברה זמינה בטלפון שירות לקוחות שמספרו –1-700-701-144 וישמחו לענות על שאלותיכם בכל עת.

זכרו כי חברת סלע איתן שומרת לעצמה את הזכות לספק מוצרים באיכות גבוהה במיוחד אך במחירים נגישים ואטרקטיביים ביותר.