דשא סינטטי – מה צריך לעשות ?

כאשר יש לנו מדשאה עם דשא רגיל, אנחנו נאלצים כמו כולם להתמודד עם כל מה שכרוך בזה. ההשקייה הבלתי פוסקת, הגינה המצהיבה בשלהי הקיץ, הציפייה הבלתי פוסקת לגשם שתגאל אותנו מחשבון המים המנופח, המזיקים והחרקים אשר שורקים באדמה, הצורך בדישון ועוד המון!

אז מתי מספיק זה מספיק ואנחנו מוצאים חלופות הולמות? ניתן לרכוש דשא סינטטי מקסים וירקרק אשר ישווה מראה לא פחות טבעי ומקסים לגינה שלנו אם לא יותר מאשר דשא רגיל. הדשא הסינטטי לא יבגוד בנו בחודשי הקיץ ולא ידרוש מאיתנו שום טיפוח וזמן למעט הרכישה הראשונית.

הכנת תשתית לדשא סינטטי כוללת בין היתר יישור האדמה, פינוי כל מה שצריך וכמובן לוודא כי האזור מותאם עבור תשתית לדשא סינטטי מבחינת מישורים, שיפועים ועוד. כמובן חשוב לשים לב שאנחנו לא מניחים את הדשא הסינטטי על מקומות שנצטרך לתפעל בהמשך כמו על ברזים, מטפים, נקודות ביוב וכדומה.

חברת סלע איתן

חברת סלע איתן היא חברה אשר יושרת במושב ערוגות ומאפשרת לכולם ליהנות משלל חיפויים לרצפות ולקירות, שבילים וגינות, מסלעות, אבנים לעיצוב וסלילה וכמובן דשא סינטטי במגוון רחב של עיצובים וסוגים. צרו קשר עוד היום עם החברה בטלפון שמספרו 1-700-701-144 לקבלת מידע נוסף. צרו קשר עוד היום ותוכלו גם אתם להנות מדשא סינטטי איכותי וטוב בגינה שלכם.