תערובת חלוקי נחל מגוונים


תערובת חלוקי נחל מגוונים בגוונים יפיפיים, מתאימים לחיפוי, לתיחום ולנוי. שילוב חלוקי נחל בבריכות נוי או במזרקות מוסיפים למראה המרשים והאסתטי. בסלע איתן ניתן למצוא מגוון רחב של חלוקי נחל במגוון צבעים וסוגים מרחבי העולם. 

מקור חלוקי הנחל:

חלוקי נחל זו מתנת טבע מהממת. חלוקי הנחל מאופיינים בצורתם החלקלקה והעגולה אשר נוצרה בתהליך ארוך של זהייה במים זורמים למשך שנים ארוכות. חלוקי נחל ניתן למצוא באזורים בהם יש זרימת מים באופן רציף כמו נהרות ונחלים, בריכות טבעיות וכד'. את חלוקי הנחל ניתן למצוא בגוונים רבים ובגדלים שונים. ברב המקרים ניתן לזהות ע"פ צבעם את מקורם. 

שימושים נפוצים בחלוקי נחל:

מראם המרהיב והמיוחד של חלוקי הנחל מוסיף המון לעיצוב גינות ונוף. ניתן לזהות אותם היום כמעט בכל מקום. הם משמשים כקישוט דקורטיבי בגינות פרטיות או בגינות ציבוריות, הם משמשים לתיחום אזורים, תיחום שבילים, תיחום אדניות, חיפויי קרקע, קרקע לבריכות נוי, מפלים, מזרקות וכו'. 

יתרונות השימוש בחלוקי נחל:

מלבד המראה האסטתי והנקי של חלוקי הנחל, יש להם יתרון משמעותי נוסף. חלוקי הנחל שומרים על טמפרטורת הקרקע ועל הלחות ובכך חוסכים במים ובהשקייה. מפאת היותן תוצר טבעי, חלוקי הנחל אינם מאבדים מיופיים ואינם מתבלים.