תערובת חלוקי נחל קטנים מגוונים


תערובת חלוקי נחל קטנים בשלל גוונים הם פתרון אסטתי ויפה לחיפוי קרקע, לתיחום אזורים וסלילת שבילים ולחיפוי בריכות נוי, מזרקות ומפלים. בסלע איתן ניתן למצוא מגוון רחב של חלוקי נחל במגוון גדלים וגוונים המתאימים בדיוק לצורך שלך. 

מקור חלוקי הנחל:

חלוקי נחל זו מתנת טבע מהממת. חלוקי הנחל מאופיינים בצורתם החלקלקה והעגולה אשר נוצרה בתהליך ארוך של זהייה במים זורמים למשך שנים ארוכות. חלוקי נחל ניתן למצוא באזורים בהם יש זרימת מים באופן רציף כמו נהרות ונחלים, בריכות טבעיות וכד'. את חלוקי הנחל ניתן למצוא בגוונים רבים ובגדלים שונים. ברב המקרים ניתן לזהות ע"פ צבעם את מקורם. 

שימושים נפוצים בחלוקי נחל:

מראם המרהיב והמיוחד של חלוקי הנחל מוסיף המון לעיצוב גינות ונוף. ניתן לזהות אותם היום כמעט בכל מקום. הם משמשים כקישוט דקורטיבי בגינות פרטיות או בגינות ציבוריות, הם משמשים לתיחום אזורים, תיחום שבילים, תיחום אדניות, חיפויי קרקע, קרקע לבריכות נוי, מפלים, מזרקות וכו'. 

יתרונות השימוש בחלוקי נחל:

מלבד המראה האסטתי והנקי של חלוקי הנחל, יש להם יתרון משמעותי נוסף. חלוקי הנחל שומרים על טמפרטורת הקרקע ועל הלחות ובכך חוסכים במים ובהשקייה. מפאת היותן תוצר טבעי, חלוקי הנחל אינם מאבדים מיופיים ואינם מתבלים.