דשא סינטטי


חיפוי קרקע באמצעות דשא סינטטי הופך נפוץ יותר בעיקר בבתים פרטיים, בבתי עסק, בגנים ציבוריים במגרשי ספורט ועוד וזאת בשל היתרונות הרבים שהוא מספק. בחברת "סלע איתן" ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי דשא סינטטי איכותיים לכל מטרה. 

מגוון רחב של סוגי דשא סינטטי המתאימים לכל מטרה. החל מבתקנה בגינות פרטיות או בגינות ציבוריות ועד להתקנה במרפסות ובגגות. הדשא הסינטטי נפוץ בחדרי ילדים, בבתי מלון, במתחמי ספא ונופש ואפילו בצידי הדרכים. שילוב דשא סינטטי בגינה יחסוך לכם בתחזוקה השוטפת, בעלויות ההשקייה ויעניק לגינה שלכם מראה ירוק ומרענן כל השנה.  

דשא סינטטי 'קיסר טופ'

דשא סינטטי קיסר טופ, הוא הטופ של מרבדי הדשא הסינטטי. קיסר טופ בעל סיבים צפופים במיוחד, בעל 3 גוונים של ירוק למראה טבעי, גובה המרבד כ- 42 מ"מ והוא נעים ורך למגע. 

 

 

דשא סינטטי 'משי'

דשא סינטטי משי, הוא מרבד דשא סינטטי בעל מראה טבעי, נעים ומזמין. למרבד הדשא הסינטטי משי סיבים צפופים והוא בעל 3 גוונים של ירוק וחום למראה טבעי, גובה המרבד כ-42 מ"מ.

 

דשא סינטטי 'נפוליאון' 

דשא סינטטי נפוליאון, הוא מהאיכותיים מבין מרבדי הדשא הסינטטי. דשא נפוליאון בעל סיבים צפופים במיוחד, בעל 4 גוונים של ירוק וצהוב למראה טבעי, גובה המרבד כ- 42 מ"מ והוא עדין ורך למגע. 

 

 

דשא סינטטי 'קומנדו' 38 מ"מ

דשא סינטטי קומנדו, הוא מרבד דשא סינטטי בעל סיבים קצרים יחסית. למרבד 'קומנדו' סיבים צפופים המשלבים 2 גוונים של ירוק למראה טבעי, גובה המרבד כ- 38 מ"מ והוא נעים ורך למגע. 

 

 

דשא סינטטי 'מלך' 40 מ"מ

דשא סינטטי מלך, הוא מרבד דשא סינטטי איכותי ומרשים. מרבד 'מלך' בעל סיבים צפופים במיוחד המשלבים 4 גוונים של ירוק למראה טבעי, גובה המרבד כ- 40 מ"מ והוא גמיש ורך למגע. 

 

 

דשא סינטטי 'הדוכס'

דשא סינטטי 'הדוכס' הוא מבין מרבדי הדשא סינטטי האיכותיים ביותר. הדוכס בעל סיבים צפופים במיוחד, בעל 3 גוונים של ירוק וצהבהב-חום למראה טבעי, גובה המרבד כ-42 מ"מ והוא נעים ורך למגע. 

 

 

דשא סינטטי 'נח'

דשא סינטטי 'נח' הוא דשא סינטטי באיכות גבוהה במיוחד, הוא מרשים למראה והוא עמיד לשימוש מסיבי. הוא בעל 4 גוונים של ירוק וצהבהב, הוא בעל יכולת ניקוז גבוהה במיוחד. גובה המרבד כ- 42 מ"מ,  ויש לו אחריות של 8 שנים. מיובא על ידי 'סלע איתן'. 

 

אולי יעניין אותך גם